На що слід приділити увагу купуючи квартиру в новобудові?

01 Жовтня 2015 Спеціальні пропозиції

Якщо Ви зважилися на купівлю квартири в новобудові, тоді ви повинні знати, що ви йдете на дуже серйозний ризик, і до усього іншого, статистика показує, що такий серйозний ризик дуже часто себе просто не виправдовує. Ви повинні розуміти, що у разі яких-небудь змін або ж проблем, ви просто можете залишитися без своїх вкладених грошових коштів.
Забудовники Києва запевняють покупців, що їх засоби знаходяться в цілковитій безпеці (було б дивно, якби вони якось по-іншому говорили), але не варто особливо вірити в ці обіцянки, тому як нічого іншого вам вони все одно сказати не зможуть. Ніколи не варто довіряти словам тих, хто говорить те, що ви хочете чути, тим більше, якщо їм це вигідно. Необхідно кожен пункт перевіряти і намагатися створити договір так, щоб при щонайменших проблемах і негараздах, гроші вам повернули у повній цілості.
В першу чергу, якщо ви вирішилися на придбання квартири в новобудові, Ви повинні звернути увагу і зробити акцент на наступних пунктах:
Першим в цьому списку, являється оцінка міри готовності того будинку і споруди, в якій ви вирішили купити собі квартиру. Попри те, що в документах будинок може бути в повній готовності до заселення, насправді, в реальності, будинок ще недобудований і ні про яке заселення, і мови бути не може. Новобудови Києва зовні усі практично на даний момент здаються добудованими.
Вам треба перевірити внутрішню обробку і діючі комунікації. Для того, щоб не попастися в пастку шахраїв і хитрих забудовників. Ви повинні особисто переконатися в остаточній готовності будинку, а також наявність усіх комунікацій, і їх повна готовність до постійної роботи.
Пильна увага вам треба буде щоб обернути на кожне слово і рядок у вашому договорі. Для того, щоб ваш договір був оформлений правильно і на вашу користь, вам необхідно буде звернутися по допомогу до юриста, який грамотно і правильно вам допоможе оформити договір купівлі продажу квартири в новобудові. Також не забудьте уточнити таку деталь як акредитованість будинку, тобто новобудови, у банку. Цей пункт має бути обов’язково прописаний у вашому договорі. Зверніть вашу увагу також на репутацію забудовника, і знайте, що вона не може обдурити вас. Якщо репутація бездоганна, то не бійтеся нічого і купуйте цю квартиру, яку ви вибрали. Якщо ж є гріхи за цієї компанії і плями на репутації, краще ще раз подумайте, чи варто зв’язуватися з цією компанією.