Початок навчального року і чи зміниться попит на оренду квартир в Києві?

07 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

По початку навчального року, як не дивно, але попит на оренду житла не виріс, а навіть не багато впав. Але Володимир Столітній — головний ріелтор агентства нерухомості “Альянс-Брок”, поділився своєю думкою про те, що зниження попиту може змінитися в протилежну сторону найближчим часом. Останнім часом ціни на оренду не змінювалися, але так буде не завжди. Адже настання холодів вже зовсім скоро, а за ними прийде опалювальний сезон, який, як і щороку сильно вплине на ціни. При чому ціни різко підвищаться. Але на цьому все не закінчується, адже якщо подорожчають самі послуги на опалювання приміщень житлового призначення, природно це теж позначиться на ціні орендної плати, і вона поповзе вгору.
У пошуках доступної оренди за квартиру в Києві.
Недороге житло в оренду можливо знайти в Києві, але тільки якщо воно знаходитиметься на околиці міста. Ціни подорожчали на плату оренди за серпень. Наприклад, “економ-клас” квартира з однією кімнатою виросла в ціна близько 500 грн. Адже ще місяць тому можливо було зняти однокімнатну за 3000 грн. Сьогодні вже за такою ціною орендувати квартиру просто неможливо. Вартість орендної плати квартир повністю залежить від курсу долара США, що знову позначається на подорожчанні цін. В основному усі зміни цін прив’язані до курсу долара і коли він росте, то ціни повзуть за ним вгору. В основному власники здають квартири в оренду за долари, а не за гривні, але і тут можливо домовитися зняти житло за українську валюту, знову ж таки по курсу долара.

Новини квартир: Жарке літо – падіння цін на квартири в Киеєві

Орендні квартири “бізнес-класу” на околиці міста вартістю до 12000 грн. можна знайти. При чому вона відповідатиме усім запитам орендаря. Наприклад, двокімнатна розташовується в новобудові з хорошим свіжим ремонтом, в розпорядженні є як побутова техніка, так і зовсім нові меблі. Що важливо для орендаря. В основному ціни на квартири залежать не лише від розташування будинків в місті, але і від типу забудови, від косметичного ремонту і житлової площі, але і від цін на квартирну плату і якщо вона подорожчає, то і оренда різко піде вгору.
Винайняти квартиру в Києві можна і недорого, і не зовсім дешево. Усе залежатиме від запитів самого орендаря.