Об’єкти незаконної забудови приносять тільки проблеми

23 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

У Києві вже багато років існує сумнозвісна практика незаконного будівництва. В різний час столична влада намагалася навести порядок з цим питанням.
Кожному покупцеві слід уважно вибирати об’єкт купівлі. Варто проводити ретельний аналіз усіх документів, що надають право на будівництво. У разі появи спірних питань або якихосьнеясностей слід просити додаткову документацію.
Повну інформацію про об’єкти можна знайти на сайті Містобудівного кадастру. Для пошуку треба ввести адресу monitor.mkk.kga.gov.ua. Знайшовши об’єкт, що цікавить, треба навести курсор на значок з краном, тоді відкриється про нього інформація.
Статус об’єкту позначається певним кольором. Об’єкти законного будівництва позначені зеленим кольором, а червоним — незаконною. Об’єкти, що знаходяться у стадії перевірки, позначені іншим кольорами.
Для збереження своїх грошей, які повинні піти в оплату новопридбаного житла в новобудові, не потрібно зазіхати на низькі ціни або розглядати сумнівні пропозиції як вигідні. Обирати треба об’єкт, будівництво якого дійсно дозволене.