Планується зміна в розв’язці на Ленінградській площі

07 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Зовсім нещодавно був підписаний договір між Департаментом містобудування і архітектури і компанією «Киевсоюздорпроект», яка займається розробкою початкової стадії Ленінградської площі і під’їзних шляхів, що відносяться до неї. Як відмічено в договорі, «Киевсоюздорпроект» зобов’язується надати розробки техніко-економічного обгрунтування реконструкції Ленінградської площі. При чому датою цієї події вже відмітили в календарі на лютий 2016 року. Загальний бюджет, який надали на реалізацію проекту, склав вісімсот тис. грн. Як повідомляє прес-служба в Департаменті, дев’ять років тому, а саме в 2006 році, вже представляли на розгляд проект на Ленінградській площі, що складається з трирівневої транспортної розв’язки. Таке масштабне проектування дозволяло включити 2 естакади по 4 смуги руху. Відмітимо те, що довжина смуги склала більше за один км і двісті м, а тунель перевершив усі очікування – 400 м.

Нерухомість Києва: Активізація продажу офісів планується на 2017 рік
Абсолютно усі надані дані для розгляду, твердження і відповідність держекспертизі проекту були затверджені розпорядженням КМДА. Але, із-за тривалого відкладання реалізації проекту і істотна зміна в русі транспорту (запустили залізнично-автомобільний міст через Дніпро), Департамент вирішив внести зміни в нещодавно наданий проект. У результаті, коли проект знову переглянули, стало очевидним, що він вже є непридатним для використання. Наприклад, невірний розподіл зупинок від Ленінградської площі, що істотно ускладнить пересування і знищить передбачувану громадську функцію.
У результаті, було вирішено, що «Киевсоюздорпроект» знову розгляне оновлення трирівневої транспортної розв’язки безперервного руху. Але, необхідно зменшити кількість і розмір площі інженерних споруд. Такий підхід зможе забезпечити збереження великого шматка площі, щоб розширити можливості простору для публіки. Оновлений проект розрахував організацію зручного одностороннього пересування транспортного засобу потягу, а транспортні вузли, які прилягають до площі, реалізуються на одному рівні. Тепер, зовсім нещодавно. відкритий сквер на Ленінградській площі, буде ще видніший і приємніший.