Чому у Львові ніяк не можуть покарати незаконних забудовників?

29 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

На сьогоднішній день як будівельні українські компанії, так і контролюючі органи працюють вперто, не дотримуючись норм містобудування. Насамперед, забудовники зводять незаконну будівлю, а вже потім займаються тим, що намагаються узаконити її через суд. Ця невтішна тенденція починає міцно укорінюватися і у Львові.
Реагувати на таке незаконне будівництво львівська влада, м’яко кажучи, не поспішає. Цікавою також буде така деталь, що подібну неуважність влада проявляє лише для деяких об’єктів, тоді як інші об’єкти влада одразу помічає і із самобудами бореться досить активно. Активною позиція львівської міськарди залишається лише для деяких незаконно зведених будівель.

Читайте також: Методи боротьби Київ ради проти “незаконних забудовників”
Незважаючи на ці всі факти, забудовник побудував семиповерхівку без будь-яких дозволів, адреса цією забудови – вулиця Кондукторська, 16. Згідно із законодавством, подібні будинки повинні бути знесені, але місцева влада та контролюючі органи не звертають на цю будівлю ніякої уваги.
Активісти громадських львівських організацій неодноразово направляли запити до мера міста Андрія Садового, а також до голови ГУ МВС Львівської області та директора Держдепартамента архітектурно-будівельної інспекції міста Львова та Львівської області. На даний момент ніякий результатів не отримано.
База Інспекції виданих декларацій и дозволів не володіє інформацією про те, що було дозволено і зареєстровано декларацію про початок по вулиці Кондукторській, 16 будівництва. Як наслідок, будівельна компанія, яка зводила будинок, не володіє правовими підставами для будівництва за даною адресою.