Політичні діячі наполягають на грошових виплатах за припинення атак

16 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

З метою зупинити непорозуміння, яке торкається спорудження житлового будинку в Києві (Голосіївський район) керівник відомої компанії по будівництву повинен виплатити грошові кошти. Це є умовою людей, які ведуть нечесну діяльність. Навколо будівництва комплексу вже не один тиждень тягнуться протистояння. Це були колотнечі і зупинка руху транспорту на проспекті.
Глава ради організації «ГЕОС» хоче зупинити скандал, який торкається зведення житлового будинку, але у нього вимагають гроші. Це стало відомо із слів володаря «ГЕОС». Відео з Максимом Барабашом вже випущене на сайті будівельної організації.
Барабаш стверджує, що його компанія отримала усю необхідну документацію, яка дозволяє вести будівництво житлового будинку в Голосіївському районі столиці. Йдеться про комплекс, який ще залишається недобудованим, але вже декілька черг було введено в експлуатацію. Усі квартири даються безкоштовно в новітній секції п’ятиповерхової будівлі, а вона знаходиться у безпосередній близькості від будівлі, в якій ще йде будівництво.
Судячи із звернення власника компанії, столична влада не пред’являє претензій до ведення будівельних робіт. Але, незважаючи на це, на території нападу з появою озброєних людей стають частим фактом, одягнених у форму камуфляжу і балаклавы. Керівництво компанії зв’язує атаки з тим, що в Київ-раду почалася виборча діяльність.
Представники різних комітетів порятунку і анти-союзов постійно відвідують офіс кампанії «ГЕОС». Це стосується і інших політичних партій, у яких недостатньо грошових коштів для чесних виборів. Їх активістами у відкриту озвучуються чималі суми, при виплаті яких вони обіцяють припинити свою діяльність на будівельному майданчику.
Як керівник Максим Барабаш заявив про те, що його компанія діє в правому полі і не порушує законів. Він не бажає вести переговори з людьми, які шантажують і проявляють агрессорские методи з метою заробітку грошових коштів. Дії такого напряму обов’язково повинні потрапляти під кодекс і не можуть залишатися виправданими з боку виборчих компаній.
Володар компанії звернувся у відповідні органи для відновлення порядку. Інакше загрозі можуть піддаватися мирні городяни.