Слабка ланка новобудов – роздріб

07 Жовтня 2015 Спеціальні пропозиції

Що саме заважає відділам по продажах збільшувати статистику?
«Я вчора 3 рази трохи не придбала квартиру. А потім ще раз 7 пошкодувала, що зв’язалася з відділами продажів різних компаній», – таку заяву зробила одна відома журналістка. Вона упродовж 2-х тижнів зв’язувалася з відділами продажів, спілкуючись з менеджерами. Потім підвела підсумки свого експерименту, зробила аналіз своїх вражень і змогла визначити 5 помилок, що здійснюються зазвичай торговцями житлом.
«Чи буде ця ділянка далі забудовуватися, а також наскільки довго жити вам припаде на будмайданчику?» – це питання продублювала мила дівчина у відділі продажів в житловому комплексі «Патріотика». Ну, я не знаю, ну, я не думаю. швидше за все у вас може зберегтися такий же привабливий, чудовий вигляд. Варіант «вікно у вікно» ні в якому разі не передбачається, – пообіцяла вона. А в холі ось цієї самої компанії висить генеральний план забудовуваної ділянки, і там безперечно чітко видно, що саме навпроти «мого» будинку стоятиме такий самий будинок, заввишки в 25 поверхів.
Дуже часто менеджери продають бонуси, які не існують. Приміром, дивовижні види на ліс, а насправді, після півроку поряд з вашими вікнами в розпал йтиме будівництво. А ще можуть обіцяти, що коли будинок здаватиметься, що неодмінно буде школа, дитячий садок, поліклініка, можливо, вам навіть їх покажуть на макеті, але, частенько, ці об’єкти інфраструктури побудовані ніколи не будуть.
Наступна помилка – дуже часто буває, що на території житлового комплексу дійсно вже існують школи, дитячі садки і там вже ведеться навчання. Але поспілкувавшись з мешканцями, які вже туди встигли оселитися, висновок напрошується один – якщо ви людина не така вже спроможна, то дітей возити вам припаде в школу або садок десь по району, тому що послуги тих установ, які розташовані на території житлового комплексу середньостатистична сім’я сплатити не може.
Йдемо далі. Якщо ви хочете дізнатися, які технології були застосовані, коли робили облицювання будівлі, наскільки ефектно це виглядатиме, як виконані внутрішні роботи, яка марка ліфта і квартирних дверей, то вам краще звертатися до ріелтора, оскільки він людина відсторонена, не заангажована конкретною компанією. Тому він об’єктивніше розкриє ті недоліки і достоїнства об’єкту.
Наступний заборонений прийом – у відділах продажів дуже люблять маніпулювати привабливими цінами, знижками, а по факту це виявляється обманом. Покупцеві дуже часто подобається приваблива ціна квадратного метра, вказана в рекламі або оголошенні, а по факту це житло продаватиметься дорожче.
І останнє – відділ продажів може вас просто «змушувати» купити в них житло. Наприклад, якщо ви відвідаєте відділ продажів, то через пару годин до вас на телефон активно поступатимуть рекламні розсилки. А ближче до вечора вам може подзвонити менеджер, пробуючи з’ясувати, коли ж саме полягатиме попередній договір.