Будівництво школи французьких інвесторів на Оболоні

21 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

На Оболоні відбувся конкурс, з підтримкою міської влади, на дозвіл побудови приватної школи по проспекту Героїв Сталінграду. Після був виявлений головний призер. Ним став Французький ліцей імені Ганни Київської. Про цей конкурс повідомляє Київрада. Згідно з даними, для будівництва школи відведено 2,2 гектара землі. Цієї площі вистачить на забезпечення 660 місць учням «Французького ліцею імені Ганни Київської». Варто відмітити, що цей заклад в Україні є єдиним, який отримав визнання Міністерства освіти Франції.
Замісник міського голови, замісник голови івесткомісії і секретар Київської міськради Олексій Рєзников визнав, що дуже вдячний інвесторам за вкладення розміром більше 100 мільйонів грн. на будівництво школи і гордиться, що ці засоби підуть не лише і не стільки на будівництво чергового об’єкту, а на розвиток української середньої освіти.
На будівництво школи потрібні 113 мільйони 619 тисяч гривень, проте, відповідно до умов конкурсу, бюджету держави ще необхідно передати не менше 15 мільйонів гривень.