Яка ціна на “готове” житло в Київській області?

21 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

На сьогодні нерухомість недалеко від Києва має великий попит. Адже там менше щільність забудови, що дає можливість для подальшого розвитку інфраструктури, а також хороше транспортне сполучення.
Особливий попит мають квартири у будинках, які здані в експлуатацію. Давайте з’ясуємо, що може запропонувати забудовник в ціновій категорії до 15000 грн за метр квадратний. Наприклад, компанія “Укрбудинвест і Ко” не так давно ввела в експлуатацію два будинки за ціною від 13800 за метр квадратний. За ці гроші можна узяти порожню “коробку”. Не підключені абсолютно ніякі комунікації. Територія біля будинку не ушляхетнена, як обіцяв забудовник. У квартирах не встановлені лічильники, навіть немає підготовленого для їх розміщення місця.
Давайте так само розглянемо Софіївську Борщагівку. Тут обіцяють до кінця цього року здати в експлуатацію будинок, де квартиру пропонують за ціною 14300 грн заметр квадратний. Після прогулянки на будівництві з’явилося дивне відчуття. Будинки абсолютно не схожі на те, що зображено на рекламному буклеті. У будинку ще не підведений газ, але це нормально, адже будинок не зданий в експлуатацію. Ось, що точно дивує, так це те, що установку котлів збираються проводити через півтора місяці після здачі будинку в експлуатацію. Так само не зовсім все ясно з приводу каналізації. Біля будинку знаходиться мізерна парковка, розрахована на малу кількість машин. Це пояснює тим, що не у кожного мешканця квартири є автомобіль, так стверджує забудовник.