У деяких районах Києва впали ціни на нерухомість

15 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

У літній період вартість житлової нерухомості продовжувала знижуватися. По місту в середньому в продовж трьох останніх місяців житлові площі подешевшали на 2,4%.
Співробітники порталу Evromisto.ua проводили аналіз вартості житлової нерухомості, акцент стояв саме на зниженні цін. Вони спостерігали за тим, в яких районах ціни на квартири знижувалися найбільше.
Було виявлено, що за усе літо 2015 року за найнижчою ціною можна було купити квартиру в Деснянському районі. Продавці квартир понизили вартість на 8,8%. Сьогодні квартири в цьому районі можна купити приблизно за 800 доларів США.
Новини: За якими розцінками продаються квартири в Дніпрі в останньому місяці літа?
У Солом’янському і Дніпровському районах вартість квартир усе літо зберігалася, не було надії на те, що продавці зменшать ціну на свої квартири. Проте в Оболонському і Печерському районах житлові площі подорожчали на 1-1,5%. У кінці літа в Оболонському районі квартири стали коштувати 1332 долари США за квадратний метр, в Печерському районі – 2158.
Співробітниками згаданого вище порталу було виявлено де ж саме в Деснянському районі квартири в продовж літа подешевшали найбільше. Фахівці склали графік, на якому відображалося зниження цін. З’ясувалося, що на житлові площі в районі Лісового масиву сильно знижувалися ціни, в середньому зниження ціни відбувалося майже на 10% від вартості раніше. Можна додати, що на Троєщині також знижувалася ціна за 1 квадратний метр. Там спад спостерігався до 9,7%, таким чином, квартиру можна було купити з вартістю 919 доларів за 1 квадратний метр, на Лісовому масиві ціна за той же квадратний метр – 774 доларів США.
Співробітники порталу Domik.ua пояснюють, що зниження цін в Києві може бути саме у віддалених від центру районах. Як правило, в старих будинках, в аварійних будівлях квартири коштують набагато дешевше, ніж у будинках, які побудовані порівняно недавно. Також збереження цін торкнулося тих будинків, які мають міцну конструкцію, наприклад, блокові будинки. Продавцям доводиться знижувати ціну на квартири також в тих місцях, де погано розвинена інфраструктура. Наприклад, складно дістатися до центру міста або поганий стан доріг.
Варто відмітити, що в столиці продавці житлової нерухомості в престижних районах, в нових будинках і житлових комплексах ціну зменшувати, швидше за все, не планують.
На закінчення можна сказати, що за усе літо ціни на житло в Києві особливо не мінялися, хіба тільки у віддалених районах знизилися на 10%.