Заміське житло в Київській області, де краще?

14 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Серед киян, хто вирішив купувати квартиру в житловому комплексі, не можуть вирішити, де краще купувати житло. Владислав Кононов, партнер компанії AVM Development Group ділиться відповідями на найважливіші питання, які виникають при виборі квартири в новобудовах.
Більше десяти років тому в самій столиці України будинку будували якісніше, ніж зараз. Грамотні покупці завжди орієнтуються не лише на інфраструктуру, але і на якість житла. З яких матеріалів побудований будинок, чи підведені комунікації, яке планування квартири і під’їзду. На сьогодні в передмісті житло коштує дешевше, а якість будови набагато вища. Але і в передмісті можна зустріти недобросовісного забудовника. Тому треба приїжджати і дивитися.
У передмісті Києва можна купити житло що не поступається столичному эконом-класу. Приміські житлові комплекси найчастіше будуються недалеко від лісових масивів, поруч може бути розташована водойма. Як правило, такий житловий комплекс складається з 3-10 будинків, які розташовані на території, що охороняється.
Бажано при виборі житлового комплексу в передмісті звернути увагу на щільність забудови району. Багато жителів густонаселених територій скаржаться на те, що важко жити, де дуже багато народу. Як правило, дороги переобтяжені. Тим, хто їздить на роботу в столицю щодня, доводиться стояти у великих пробках на трасі. Екологія значно гірша, ніж в малонаселених районах. Гостра нестача шкіл, дитячих садів і поліклінік створює проблеми для жителів. Ще одна проблема – відключення електроенергії через перевантаження.
Інфраструктура – другий важливий момент після якості спорудження житла. Кожній людині важливо, щоб була транспортна доступність для тих, хто користується громадським транспортом. Наявність магазинів, аптек, шкіл, лікарень у відносній близькості, ще краще, в кроковій доступності.
На жаль, нині в київській області інфраструктура слаборозвинена або взагалі відсутня. Організацією інфраструктури займається девелопер. Нерідко введення в експлуатацію нових будинків затягується роками з вини місцевої влади.
Владислав також рекомендує самостійно їздити дивитися на пропоноване девелопером житло. Краще всього приїжджати на особистому автомобілі або громадським транспортом, щоб оцінити стан дороги, зручність під’їзду до будинку. У пропонованій квартирі потрібно звертати увагу на планування, якість, вид з вікна. Пропоноване житло має бути зручним і затишним для своїх майбутніх хазяїв.