Що таке прибуткові будівлі в Києві

24 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Більшість експертів дають оцінку, що сьогодні прибуткові будівлі могли б давати в Україні непоганий поштовх до розвитку ринку первиноої нерухомості. Якщо торкнутись теорії, то прибутковими вважаються ті будинки, які будуються, або ж купуються строго для здачі житлових приміщень в оренду. Таке б рішення могло вирішити питання стосовно житла для багатьох родин в Україні, які не мають можливості взяти іпотеку, в зв’язку з її відсутністю як такої в країні, а також для тих, хто не може дозволити собі придбати власне житло через недостачу коштів.

Дивіться також: Квартири в Києві біля метро – наскільки змінилися ціни?

Вже сьогодні можна знайти на ринку житла два типи прибуткових будівель. До них можна віднести перший, розташований в спальному районі Києва і другий, під столицею в місті Вишневому. Не за баром зведення ще одного прибуткового будинку, однак, преміального класу, який планується зводити в самому центрі Києва. Для тих, кого цікавить прибутковий будинок, то крім житла, він може надати власну розвинену інфраструктуру.
Багато експертів, оцінюючи ситуацію в країні пропонують освіжити ринок в Україні дохідними будинками. Але щоб на стільки кардинально змінювати ринок, необхідно змінити законодавство, прописавши всі норми і правила експлуатації прибуткових будівель.