Липень. Квартири в Києві. Найбільш економні варіанти оренди

12 Серпня 2015 Спеціальні пропозиції

В Києві недорогу квартиру можна орендувати від 2500 гривень, кімнати пропонують дешевше.
Недорогі однокімнатні квартири в Києві в оренду зараз користуються стабільним попитом. На думку спеціалістів, середина серпня дасть ще більшу кількість орендаторів, так як попереду новий навчальний рік.
Проаналізувавши базу оголошень, ми пропонуємо список найбільш економних варіантів оренди житла по місту Києву. Варто звернути вашу увагу на те, що якщо за оренду просять невисоку вартість, то тут може бути або не дуже вдале місце розташування квартири, або ж стан житлоплощі буде нижчим за середній.
Солом’янський район вулиця Митрополита Липовського – там орендувати «гостинку» можна за вартістю 2500 гривень.

Читайте на Евромісто: Скоро ВЛАСНИКИ квартир будут купуваті страховки

Невелика площа квартири – 28 метрів квадратних, меблі порівняно нові, є техніка, холодильник, телевізор, бойлер, супутникове ТБ, інтернет. Розташоване житло біля станції метро «Вокзальна».
Погодьтесь, ціна дуже приваблива, адже це практично центр міста, хоча квартира знаходиться в панельній старій «хрущовці».
Порада тим орендаторам, які розглядають схожі пропозиції: будьте вкрай обережні і всі нюанси уточнюйте заздалегідь.
Дніпровський район вулиця Мініна в оренду здається житлоплоща. Площа – 38 метрів квадратних, Вартість 2500 гривень. Зверніть увагу, що власники від майбутнього орендатора вимагають жорстких умов: квартиру зобов’язана знімати одна людина, плюс він має не шуміти і підтримувати чистоту.
В квартирі мінімум побутової техніки і меблів – шафа, диван, електроплита, холодильник. В кімнаті меблі радянські, а ось кухня – трохи новіша. В квартирі також є телевізор і інтернет.
Деснянський район вулиця Костянтина Данькевича в оренду здається квартира. Площа – 34 метри квадратні. Ціна – 2800 гривень. Стан квартири радянський. Як стверджує автор оголошення, в квартирі провели ремонтні роботи, поклеїли нові шпалери, в санвузлі нещодавно пофарбували.
Виглядає квартира чистою, щоправда, стоять радянські меблі і побутова техніка, не засклений балкон.
Важливо зазначити, що в Києві недороге житло стало трішки дешевшим, щоправда, такі квартири не в прекрасному стані. Традиційно, як стверджують спеціалісти, ціни підвищаться з середини серпня або на початку вересня. Якщо підвищаться комунальні платежі, то це також може відобразитись на вартості орендованої квартири. Орендодавці зараз готові частково оплачувати комунальні послуги. Вони пропонують платити орендаторам виключно по лічильникам. Щоправда, коли почнеться опалювальний сезон, то ситуація може раптово змінитися. Є власники, які вже тепер вартість комуналки перекладають на орендатора.