Як за правилами поліпшити планування вашої квартири

04 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Якщо ви задумали зробити перепланування квартири, то обов’язково треба враховувати і знати, які переробки дозволяє українське законодавство.
Для того, щоб грамотно і без штрафів переробити свою квартиру або будиночок необхідно наслідувати правила чітко. Якщо ви вже знаєте, що змінювати не можна під час перепланування квартири, то це для вас величезний плюс.
А зараз для вас декілька порад, які перепланування законодавством дозволені.
Дозволено прибирати ті стіни, які не є несущими. Саме такі стіни ви можете переносити, можете демонтувати. Нові стіни теж можна добудовувати, але ні в якому разі на перекриття вашого будинку збільшувати навантаження не можна.
Під час перепланування ви можете об’єднувати кімнату і лоджію, це не вплине на теплові показники в цьому будинку по квартирах інших мешканців. Варто нагадати, що заборонено батареї виносити на лоджії під склом. Якщо ви хочете утеплити балкон, то там можете поставити електричний радіатор.
За допомогою допоміжних приміщень ви можете збільшити санвузол. Допоміжні приміщення – це коридор, комора. Але ні в якому разі не можна це робити за рахунок кімнати або кухні. Якщо ви хочете встановити джакузі, то це, звичайно, можливо, але спочатку вам це необхідно погоджувати, тому що ванна збільшуватиме навантаження у будинку на усі плити перекриттів.
Можна змінити трохи систему водопостачання і газопостачання, але тільки за допомогою відповідних служб. Важливо також, щоб такі служби мали ліцензію для того, щоб проводити подібні роботи.
За рахунок існуючих нежитлових приміщень, а також кухні, можна зробити площу кімнати більше, якщо в квартирі є електроплита.
Перед тим, як проводити роботи по переплануванню, то необхідно узяти консультацію у фахівця, щоб в майбутньому не отримати штраф, судовий позов або, щоб вас не поставили перед фактом, що ви зобов’язані повертати все в первісний стан.