Як придбати безпечну будову в Києві?

09 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Жодне нововведення не допоможе впоратися з незаконним будівництвом, поки самі покупці не почнуть ретельно перевіряти документи, придбаваючи нове житло. Природно, якщо забудовник, що пропонує придбати нове житло, відмовляється надати для ознайомлення усі документи на нерухомість, які оформляються відповідно до законів. Усе це повинно змусити відмовитися від сумнівної купівлі нового житла. Адже саме покупець ставить себе під удар, попадаючись на принадні ціни, але іноді незаконна будова може обійтися за ціною законною. Забудовники діятимуть незаконно, поки є покупці на такий вид житла. Адже саме покупці породжують нові пропозиції. Ознайомитися з додатковою інформацією по виявленню незаконно зведеної нерухомості можна на нашому сайті у відповідних розділах, присвячених цій проблемі.
Для зрозумілішої інформації усі статуси забудов мають свою колірну категорію. Зеленим кольором позначені законні забудови, а ось самовільні позначені червоним кольором. Усі об’єкти, які відрізняються від червоного і зеленого кольорів, знаходяться ще у стадії перевірки. Як тільки перевірка буде завершена, інформація по об’єкту буде додана на сайт. І будь-який охочий зможе ознайомитися із статусом завершеної або незавершеної забудови.
Уряд застерігає жителів від не до кінця перевірених покупок нерухомості. Адже вигідна і принадна пропозиція від недобросовісного забудовника може просто позбавити сімейного бюджету. І щоб не виявитися на вулиці без грошей на існування, треба утриматися від спокус з придбання дешевої нерухомості, яка потім виявиться незаконно побудованою. Як тільки люди усвідомлять цю проблему і придбаватимуть тільки те житло, яке побудоване повністю законно, тільки тоді ми зможемо викоренити недбалих забудовників.