Як в кіно: історія купівлі однієї квартири в Києві

22 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Існує немало історій про незаконні продажі квартир в новобудовах столиці, але покупці продовжують інвестувати сумнівні проекти.
Обіймаючий посаду консультуючого юриста по нерухомому майну Іван Кудояр відмітив, що велика частина клієнтів, що звернулася з проханням оцінити, які риски їх чекають у разі придбання квартири в новобудові, після опису вважають за краще відмовлятися від цієї ідеї, але, виявляється, є люди, які погоджуються зробити таку покупку. Фахівцями було відмічено, що із зверненням приходять люди, які вже внесли завдаток за квартиру, але деякі все ж дослухаються до порад і забирають внески.
Буквально нещодавно Іван Кудояр на сторінках свого сайту розповів про випадок, з яким, як він додав, зіткнувся уперше. Дівчина, що звернулася, внесла завдаток у розмірі 100 тис.гривен за дві двокімнатні квартири, але перед тим, як внести суму, що залишилася, звернулася за консультацією, після чого юрист зі своєю командою відправилися до відділу продажів забудовника. Двері були закритими, а на порозі стояли дві молодих людини з прокуратури, які пояснювали дівчатам з блокнотами в руках, що компанія-забудовник – шахраї і перепродаж цієї нерухомості здійснюється неодноразово.
Буквально через декілька хвилин картина розгорталася аналогічно бойовикові з 90-х років – під’їхав автобус із тонованими вікнами, з якого вийшли близько двох десятків озброєних міцних хлопців в чорних масках, які, не зумівши відкрити броньовані двері, зробили в обгородженні два отвори. Зайшовши на територію будівельного об’єкту і нічого там не знайшовши, команда сіла назад в автобус. Через годину прибув чоловік, що представився директором Іл’їчовимі почав вигукувати образи на адресу представників правоохоронних органів, що знаходились з Кудояром.
Буквально через декілька хвилин під’їхав автомобіль від охоронної фірми “Сіріус”. Охоронці зі зброєю вивчили місцевість і відправилися в автомобіль чекати подальшого розвитку подій. Після чого під’їхали два мікроавтобуси з державними номерами. Звідти вийшло декілька молодих людей, які стали біля входу у відділ продажу. Далі приїхала швидка, якій вдалося відкрити двері. Пробувши в офісі всього 10 хвилин, медпрацівники поїхали.
Через 20 хвилин після усього цього приїхала менеджер з продажу на особистому автомобілі і пояснила, що така картина відбувається щотижня і таким чином у них відбувається рейдерське захоплення конкурентів. Через короткий проміжок часу до входу почали підходити невдоволені інвестори. Незважаючи на все те, що відбувається, клієнтка, що звернулася до юриста, зовсім не злякалася і вирішила внести залишкову частину суми.