Які зміни 2015 рік приніс у вартість найбюджетнішого житла в Одесі

02 Вересня 2015 Спеціальні пропозиції

Від початку року вартість квартир у відомому Суворовському районі Одеси знизилася на 9%. Середня вартість по району 1 м2 зараз складає близько 691 долара. Що ж саме вплинуло найбільше на ціни тут?
Найвіддаленіший район Одеси – Суворовський. На жаль, добиратися звідси до центральної частини міста дуже незручно. Однією з переваг цього району є те, що він знаходиться у безпосередній близькості до моря. Багато багатоповерхівок, які притягають покупців своїми низькими цінами, зводяться саме тут.

Читайте ще: Скільки коштуватимуть одеські квартири в осінній час?
Свого мінімуму ціни на житло в цьому районі досягли у кінці квітня, а ось почали вони нестримно знижуватися ще в перших числах лютого. А ось в травні ми могли спостерігати невелике подорожчання, правда, вже до кінця місяця усі ціни стабілізувалися. Треба також відмітити і те, що кінець липня був примітний тим, що ціни знову почали падати. І навіть зараз тенденція до зниження вартості житла зберігається.
Мабуть, треба розглянути усі зміни цін на квартири в новобудовах на «вторичці». Будь-яка квартира в новобудові Суворовського району від початку року здешевіла на 7,6%. А ось зараз середня вартість 1 м2 складає 698 доларів. Лютий-квітень – цей той проміжок часу, коли спостерігалося зниження вартості житла, після чого ціни підвищилися, правда, зовсім небагато. Але вже до кінця червня знову почалося чергове падіння цін.
Однокімнатні квартири в раніше згаданому Суворовському районі подешевшали найбільше. Чого не скажеш про двушки і трьошки, які в ціні змінилися практично однаково.
Сьогодні ціни практично на усі квартири виглядають саме так: однокімнатна – 710 дол/кв.м.(зниження цін на 10,3%); двокімнатна – 687 дол/кв.м.(зниження цін на 7%); трикімнатна – 661 дол/кв.м.(зниження цін на 6,5%).
Якщо вірити фахівцям, то недороге житло дешевшає найбільше. Експерти стверджують, що, швидше за все, квартири в ціні падатимуть так само і далі, хоча не виключений також і такий варіант, що восени буде невелике підняття цін на житлову нерухомість
Новини:
Скільки в Одесі поступляться власники квартир під час продажу нерухомості.