На продаж виставлена квартиру Луценка: скільки ж захоче народний обранець?

29 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Юрій Луценко і його дружина Ірина, які є народними депутатами (фракція «БПП»), хочуть продати свою квартиру на Печерську в одній із елітних новобудов.

Читайте також: Що таке прибуткові будівлі в Києві?

Раніше, за ствердженнями подружжя, заміський дім, не вказаний в декларації політика, був їх тимчасовим притулком, поки їх столична квартира в ремонті. Цей котедж розташований в Стоянці – це котеджне елітне містечко. Тут з крану тече справжня артезіанська вода і цілодобово охороняється територія. Зі слів Ірини Луценко, проживають вони тимчасово в цьому котеджі – виключно на той період, поки знаходиться в ремонті їх квартира на Старонаводницькійвілиці. Але вже давно квартиру виставили на продаж.
Той брокер, який займається продажем квартири проінформував усіх, що це житло знаходиться в прекрасному стані. Роки 3-4 тому тут був проведений косметичний ремонт. Знаходиться квартира на третьому поверсі в житловому комплексі «Волна».

Читайте: актуальні Новини нерухомості на Евромісто:

Стиль дизайну квартири – класичний. Останній раз обстановка змінювалась в 2007 році, саме тоді в квартирі вбув проведений обшук.
Квартира складається з чотирьох кімнат: 3 спальні плюс одна вітальня, 3 балкони, а також 2 санвузли. Один із санвузлів оснащений ванною-джакузі. Є в квартирі бойлер, охоронна сигналізація, автономне опалення і підігрів підлоги. Продається житло з технікою і меблями.
Ірина та Юрій Луценко ніяк не можуть визначити ціну житла: первісна вартість складала 550 тисяч доларів, а цією весною вартість житла знизилась до 500 тисяч доларів. На даний момент цю квартиру можна купити за 488 тисяч доларів.
Квартира поки не продається, тому що там проживають орендатори. За останніми даними, здають схожі квартири по 90 тисяч гривень за місяць проживання.