Основні тенденції на первинному ринку житла

22 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

Загальна економія досягла і ринку житла. Тепер все більше людей вибирають невелику та затишну квартиру , а найголовніше енергоефективну.
Забудовники, звичайно, намагаються повністю задовольнити попит на таке житло. Тарифи на комунальні послуги зростають, тому при виборі квартири люди загострюють свою увагу більше на однокімнатних або ж двокімнатних квартирах із зручним плануванням.
Основною тенденцією є вибір квартири невеликої площі. Частенько, навіть після здачі будинку, дворівневі, трикімнатні квартири залишаються не актуальними. А ось однокімнатні і двокімнатні скуповують навіть на початковій стадії будівництва. Варто відмітити, що багато будівельних фірм швидко реагують на цю ситуацію і коригують планування будинку на користь невеликих квартир. Проте за рахунок того, що квартира стає менше по площі,на одному прольоті може бути цілих 8 квартир.

Дивитись ще: Як змінилися ціни на житло в столиці за півроку?

Відмічено, що забудовники готові і до іншої тенденції -розширення квартир. Для цього навіть розроблене планування-трансформер, яке дозволяє як найшвидше змінити планування і відповідно кількість квартир у будинку, що будується.