Порівняння темпів зведення будинків в Київській області та столиці

10 Липня 2015 Спеціальні пропозиції

На даний момент Київська область набагато швидше розростається, ніж столиця. Вироблять деякі райони, які випереджають за швидкістю здачі будинків. Будівельні компанії в швидкому темпі розширюють як Софіївську Борщагівку, так і інші міста-супутники Києва.
Виходячи зі статистики варто відзначити, що в Києві було вироблено введення в експлуатацію майже півтора млн. Кв. м житлової площі в минулому році. У Київській області ж аналогічний показник був на порядок вище-1668000. Кв. м.
По відношенню до 2015 року такий напрямок лише зміцнило свої позиції. В області вже здані 309 тисяч кв. м, а в Києві – всього лише 215 тис. кв. м житлової площі. В даний час за Києвом існує 137 об’єктів, які здійснюють зведення нових будівель.

Читайте також:Купівля нерухомості з прописаними мешканцями

Фахівці виявили дві причини, виходячи з яких, так стрімко зводитися саме приміська нерухомість. Перша причина полягає у вартості житла, в містах-супутниках вона набагато дешевше. Варто згадати другу причину: краще дотримання норм містобудівного законодавства в області, ніж у столиці. У передмісті погано йдуть справи з каналізацією, а також з інфраструктурою. Найчастіше забудовники вибирають район ближче до міста, щоб в подальшому під’єднати будівлю до столичної каналізаційній системі. При виборі квартири потрібно враховувати не тільки ціни на нерухомість, а й дізнатися про інфраструктуру, місцевості.