Назад
26
Серп.
2015

Чим радує ринок нерухомості Львова цього літа?

Останні місяці ринок нерухомості України почав пожвавлюватися – купівля-продаж житла зросла і вартість падає повільно. На думку експертів, ринок вже на дні, тому далі буде тільки зростання цін.
За словами ріелторів, ринок Львова є активнішим, ніж в Києві. Тут постійно вводять комерційне і звичайне житло в експлуатацію – на сьогодні в реалізації близько 150 проектів.
У Львові стало набагато привабливіше. Це місто люди відвідують з метою відпочити і на ПМП. Тут працює велике число програмістів, а саме завдяки їх великим заробітним платам вони і можуть купити собі квартиру.
У той період, коли у Львові і країні підвищилася оплата комунальних послуг, кількість громадян, які наважилися продати власну квартиру, зросло у декілька разів. Продаж житла здійснює в основній масі випадків тільки той, хто не є жителем міста і не має бажання переплачувати за комунальні послуги. Квартири у Львові є найдорожчими. Звичайна однокімнатна обійдеться в 30000 зелених. У області квартири також починають підніматися у вартості.