Останні місяці ринок нерухомості України почав пожвавлюватися - купівля-продаж житла зросла і вартість падає повільно. На думку експертів, ринок вже на дні, тому далі буде тільки зростання цін.

За словами ріелторів, ринок Львова є активнішим, ніж в Києві. Тут постійно вводять комерційне і звичайне житло в експлуатацію - на сьогодні в реалізації близько 150 проектів.

У Львові стало набагато привабливіше. Це місто люди відвідують з метою відпочити і на ПМП. Тут працює велике число програмістів, а саме завдяки їх великим заробітним платам вони і можуть купити собі квартиру.

У той період, коли у Львові і країні підвищилася оплата комунальних послуг, кількість громадян, які наважилися продати власну квартиру, зросло у декілька разів. Продаж житла здійснює в основній масі випадків тільки той, хто не є жителем міста і не має бажання переплачувати за комунальні послуги. Квартири у Львові є найдорожчими. Звичайна однокімнатна обійдеться в 30000 зелених. У області квартири також починають підніматися у вартості.

25 Квітеня 2019 Новини комплексу

Шановні мешканці!

11 Серпня 2015 Новини нерухомості

Які будинки в Києві купують частіше за все.

04 Квітеня 2018 Хід будівництва

Весняні новини з будмайданчика