Останні місяці ринок нерухомості України почав пожвавлюватися - купівля-продаж житла зросла і вартість падає повільно. На думку експертів, ринок вже на дні, тому далі буде тільки зростання цін.

За словами ріелторів, ринок Львова є активнішим, ніж в Києві. Тут постійно вводять комерційне і звичайне житло в експлуатацію - на сьогодні в реалізації близько 150 проектів.

У Львові стало набагато привабливіше. Це місто люди відвідують з метою відпочити і на ПМП. Тут працює велике число програмістів, а саме завдяки їх великим заробітним платам вони і можуть купити собі квартиру.

У той період, коли у Львові і країні підвищилася оплата комунальних послуг, кількість громадян, які наважилися продати власну квартиру, зросло у декілька разів. Продаж житла здійснює в основній масі випадків тільки той, хто не є жителем міста і не має бажання переплачувати за комунальні послуги. Квартири у Львові є найдорожчими. Звичайна однокімнатна обійдеться в 30000 зелених. У області квартири також починають підніматися у вартості.

23 Вересня 2015 Новини нерухомості

Нова пропозиція банків по реструктуризації валютних кредитів

29 Вересня 2015 Новини нерухомості

Кияни столичні квартири проміняли на житло в передмісті

24 Вересня 2015 Новини нерухомості

Мінфін вніс нову пропозицію. Зміна податку на нерухомість.