Оренда львівських квартир має небувалий попит.

Ажіотаж на ринку створюють студенти, які почали шукати квартири ще з середини липня, і переселенці з АТО. Як повідав адміністратор відділу житлової оренди АН «Дуоком» Андрій Костела, студенти приїжджають з різних регіонів України. «Також із зони АТО переводять офіси компаній і працівників, для яких потім підшукують житло. Наступна хвиля підвищення попиту на оренду буде традиційно у вересні. Тоді шукатимуть квартири студенти, які не отримали місця в гуртожитках або вирішили знімати житло», - дав заяву фахівець.

Великий попит на житло дозволяє орендодавцям тримати цінову політику в стабільності, як повідомив Domik.ua.«Вартість оренди не мінялася з липня, і у вересні не варто чекати зниження вартості. Можливо навіть незначне подорожчання», - розповів Андрій Костела.

Вартість житлових квартир у Львові. Житло економ-класу

Квартири сегменту «економ» мають попит серед студентів. Найчастіше вибирають квартири з сучасними меблями. «Стан меблів може бути і не новим, але орендарі не хочуть жити серед радянського «шику». Також, принциповою для орендарів є наявність пральної машини і холодильника», - відмітив експерт. Найбільшою популярністю користуються квартири вартістю 4000 - 5000 грн.

Орендувати квартиру в центрі Львова можна мінімум за 3000 грн., за дво- і трикімнатну квартири просять від 4000 грн. і від 6000 грн. відповідно. У прицентральних районах мінімальна вартість житла варіюється від 3000 грн. до 7000 грн. залежно від кількості кімнат.

На околиці міста однокімнатну квартиру пропонують в оренду за 2500 грн., двокімнатну - за 3000 грн., трикімнатну, - за 5000 грн.

Власники, які здають квартири сегменту «бізнес», вважають за краще отримувати орендну плату в доларах США, тому вартість житла вказують у валюті.

«Розрахунок відбувається як в іноземній валюті, так і в гривнях, залежно від домовленості власника і орендаря. Деякі з орендодавців погоджуються перераховувати орендну плату по курсу НБУ, деякі по курсу продажу в обмінниках», - розповів Андрій Костела.

На околиці Львова також є присутніми декілька житлових будинків класу «бізнес», проте найбільший попит в цих районах мають дорогі і комфортабельні приватні будинки.

Відмітимо, що у Львові має великий попит як довготривала, так і щодобова оренда квартир. Попит дозволяє орендодавцям тримати досить високі ціни. За словами Андрія Костели, власники квартир практично не торгуються.

17 Грудня 2018 Новини комплексу

ФК Eurocity на Santa Claus Cup

12 Серпня 2018 Новини нерухомості

Купівля і продаж нерухомості з прописаними мешканцями

17 Липня 2015 Новини нерухомості

Як змінилися ціни на житло в столиці за півроку?