Госпсуд Львова ухвалив не задовольняти позов з приводу відміни постанови міської ради Львова про передачу землі в оренду ТОВ «Архібуд».

Ще в 2007 році місцева міськрада передала ТОВ «Архібуд» земельна ділянка загальною площею 2,82 га на вулиці Олекси Довбуша, 15 на орендний термін в десять років. Метою отримання землі «Архібуд» називало будівництво житлових комплексів.

Евромісто: Чим радує ринок нерухомості Львова цього літа?

Проте через три роки пряме призначення земельної ділянки було змінено на зведення готельно-рекреаційного комплексу. Суд встановив, що вказана земля була у складі ділянки площею 5 гектарів, що знаходиться в користуванні військової частини 2144 прикорданної служби.

У прокуратурі дають заяву, що в 2001 році міськрада по львівській області включила спірні ділянки в межі регіонального ландшафтного парку «Вознесення», площа якого складає 473,62 га. Отже, тоді в парк відійшла тільки частина його території площею 153,70 га.

Новини нерухомості: Як зміняться ціни на оренду львівських квартир у вересні?

Інші землекористувачі разом з в/ч 2144 зберегли право користуватися землею. Тоді передбачалося, що інші земельні ділянки з вказаних територій будуть включені в межі парку після закінчення терміну на їх оренду.

Проте на спірній земельній ділянці знаходяться не заселені людьми спорудження військового селища. На початку 2006 року їх викупило підприємство «Будінвест». Через це суд ухвалив, що землю не звільнили, і в користування парку вона не передавалася. Тому в позові було відмовлено.

Володіють «Архібуд» Віктор Коць і Ігор Миколайчук. Коли власниками були і дружини Богдана, а також Ярослава Дубневичів - нардепів від «БПП». Зараз Ігор Миколайчук працює помічником Ярослава Дубневича. Цікаво, що власниками «Будінвест», що купило будинки на спірній території, також є Коць і Миколайчук. До 2012 року власниками компанії були брати Дубневичі.

02 Вересня 2015 Новини нерухомості

Які зміни 2015 рік приніс у вартість найбюджетнішого житла в Одесі

01 Жовтеня 2015 Новини нерухомості

Рейтинг поширених шахрайських схем, при купівлі квартири в новому будинку

05 Жовтеня 2015 Новини нерухомості

Аналіз зниження цін на житло в новобудовах Києва