Назад
25
Вер.
2015

Росія отримала пропозицію від Яценюка відібрати борг у Януковича, що становить 3 мільярди доларів

РФ збирається у України, вірніше у її екс-президента Віктора Януковича забрати гроші, сума складає $3 000 0000.
Таку новину усі змогли почути від Арсеній Яценюка – прем’єр-міністра України. Вимовив він її з телеканалу «Эспрессо» в час одна з передач, яка регулярно виходить в прямому ефірі України.
«Російська Федерація заплатила Віктору Януковичу хабар, розмір якого склав $3 000 000. Мета отримання грошей Януковичем – не підписання угоди з Євросоюзом. Це якраз ті 3 мільярди, які Російська Федерація вимагає негайно погасити. Пропозиція моя проста : або ж ви погоджуєтеся на умови, запропоновані іншим кредиторам, або ж, інакше, кращих умов отримати ви не зможете ніколи. Ну а якщо ж у вас є бажання отримати суму в повному об’ємі, то ви знаєте до кого звертатися. Віктор Федорович Янукович разом зі своєю «бандою» політичний притулок отримали в Російській Федерації. Раз вони брали гроші, значить, тепер ви забирайте у них«, – саме з таким текстом Яценюк звернувся у вищезгаданій передачі.
Також підкреслив Яценюк, що Україна змогла досягти домовленості західних країн тільки в одному: кредитори побачили, що в країні почали здійснюватися реформи.
Нагадуємо також ще про те, що Яценюк повідомив, що Україна озвучила готовність вступити з Росією в переговори на тему реструктуризації боргу реструктуризації боргу. Умови будуть такі ж, як у інших кредиторів, а саме: Росії пропонують 20% боргу списати.
Антон Силуанов – міністр фінансів Російської Федерації – зробив заяву про те, що в Росії не згодні йти на подібні умови.