Вірус і фінансовий колапс: що радять експерти

04 Квітня 2020 Спеціальні пропозиції

Коронавірус несе в Україну кризу та фінансову нестабільність.За прогнозами експертів, після завершення карантину ринкові ціни підскочать і очікується фінансовий колапс. Проте є вихід, як навіть не зекономити, а підзаробити на кризі! Нерухомість – це вихід! А нерухомість у ЖК “Евромісто” – найкращий вихід! Тільки зараз у Вас є можливість купити житло, економлячи кожен долар. Бо ціни у нас ще лишаються нижчими. Ми піклуємося про Вас, тому вартість квартир – на рівні, як до карантину!

І поспішайте, бо вигідніше вже не буде. Кризис-менеджери кажуть, що досвід минулих кризових періодів в Україні показує, як стрімко можуть зростати ціни. Отже зараз, за їхніми словами, спостерігається найкращий час для вигідної інвестиції у майбутнє. Купуєте квартиру на етапі будівництва – готову перепродаєте дорожче! А якщо плануєте купувати квартиру для проживання, зробіть це без наднормових витрат.

ЖК «Евромісто» – місто в місті, комфортне, вигідне, зроблене з душою. Ми піклуємося про кожного нашого клієнта, враховуємо всі побажання, прислуховуємося до думок. Пориньте у комфорт разом із нами, за це отримаєте вигідні перспективи на майбутнє!